Sanaltur Online katalog
Mesaj

Bu bir başarı hikâyesi değildir. Başarının ta kendisidir.

Önce… 2006 yılında, inşaat sektörüne yeni bir anlayış getirmeye çalıştığımız ve henüz yolun başında olduğumuz zamanlarda “Yeryüzünün herhangi bir yerinde gülümseyen mimariler inşa etmek…” gibi gerçekleşmesi zor; ama gerçekleştireceğimize inandığımız büyük bir hayal vardı.

Sonra… Nasıl büyük bir firma olunacağından, marka olmak için nelerin gerektiğine; gülümseyen bir mimarinin nerede olacağından yeryüzünün herhangi bir yerinin neresi olduğuna kadar kendi kendimize cevaplandırdığımız sorular ve ardından yolumuzda ışık olan düşünceler, heyecanlar vardı.

Bir şeylerin eskidiğini görüyorduk ve yeni olanların da asla yeni kalmadığını. Güler yüzün hâkim olduğu bir coğrafyanın ortasında, içinde bulunduğumuz sektörde yaşananları gördükçe başka bir dille anlatmak ihtiyacı hissediyorduk aklımızdan geçenleri. Başka bir tebessümle nasıl olduğumuzu göstermek istiyorduk. “Güneş bayrağımız, gökyüzü çadırımız.” diyerek yeryüzünde yüzyıllarca “şehirler kuran” köklü bir medeniyetin varisleri olarak, biz; asıl yapmamız gerekenin gidebileceğimiz yere kadar gitmek, yapabileceğimiz yere kadar yapmak ve asla durup dinlenmemek olduğunu biliyorduk. Ve bunun için mücadele ediyorduk…

Buse İnşaat, bu mücadelenin meyvesidir. Beş yıla sığdırdığımız projeler, çalışanlarımızın ortaya koydukları, müşterilerimizin yüzündeki tebessüm, bugün yaşadığımız mutluluk ve geriye dönüp baktığımızda adım adım yürüdüğümüze ve büyüdüğümüze şahitlik eden gülümseyen mimariler bu mücadelenin meyvesidir: Buse İnşaat artık bir markadır.

Bize bu gururu ve mutluluğu yaşatan, başta değerli müşterilerimiz olmak üzere, çalışanlarımıza, yatırım ortaklarımıza ve emeği geçen herkese ayrı ayrı şükranlarımızı sunuyoruz.

İsmail UVAT

İsmail UVAT İnşaat Harf. Nak. İnş. Malz. San. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı

 

 

 

  • İcon
  • İcon
  • İcon
© 2013 Tüm Hakkı www.buseinsaat.com Aittir.